Spotkajmy się już 4 sierpnia w Choroszczy!

4 sierpnia spotkajmy się w Choroszczy! Tego dnia na terenie parku Muzeum Wnętrz Pałacowych odbędzie się jubileuszowy 30. już Jarmark Dominikański. Jest to impreza z długą tradycją. Czeka na nas wiele atrakcji: kramy z rękodziełem, smaczne jadło, koncerty, warsztaty, strefa dziecka, stare samochody. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Od samego rana będą działały stoiska z różnorodnym towarem. Od godz. 11 w alejce rękodzielniczej do tańca i do śpiewania będzie przygrywać nam Kapela Miód na Serce. Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych, garncarskich i tkackich. Od 13:00 ruszy scena główna. Przybędą zabytkowe auta ze stowarzyszenia MotoRetro Białystok. Wystąpią Klepaczanki, Hetmanki, Kalinka z folkowym repertuarem. Po nich Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Jasionówki. Następnie będziemy mogli podziwiać karateków z Karate Kyokushin Białystok. Później wyjątkowe spotkanie z piłkarzami Jagiellonia Białystok. O 17:15 ruszy Wielki Konkurs z Radiem Eska (chętni do wzięcia udziału będą musieli zapisać się w biurze organizatora). A po konkursie wystąpi zespół rockowy SamoHa. O 19 na scenie pojawi się Czeremszyna. Natomiast o 20:30 gwiazda Jarmarku – Chłopcy z Placu Broni.

Wahacie się czy przyjść? Nie zastanawiajcie się długo. Zapewnimy Wam rozrywkę, którą będziecie na pewno wspominać przez lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *