Spotkajmy się już 4 sierpnia w Choroszczy!

4 sierpnia spotkajmy się w Choroszczy! Tego dnia na terenie parku Muzeum Wnętrz Pałacowych odbędzie się jubileuszowy 30. już Jarmark Dominikański. Jest to impreza z długą tradycją. Czeka na nas wiele atrakcji: kramy z rękodziełem, smaczne jadło, koncerty, warsztaty, strefa dziecka, stare samochody. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Od samego rana będą działały stoiska z różnorodnym towarem. Od godz. 11 w alejce rękodzielniczej do tańca i do śpiewania będzie przygrywać nam Kapela Miód na Serce. Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych, garncarskich i tkackich. Od 13:00 ruszy scena główna. Przybędą zabytkowe auta ze stowarzyszenia MotoRetro Białystok. Wystąpią Klepaczanki, Hetmanki, Kalinka z folkowym repertuarem. Po nich Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Jasionówki. Następnie będziemy mogli podziwiać karateków z Karate Kyokushin Białystok. Później wyjątkowe spotkanie z piłkarzami Jagiellonia Białystok. O 17:15 ruszy Wielki Konkurs z Radiem Eska (chętni do wzięcia udziału będą musieli zapisać się w biurze organizatora). A po konkursie wystąpi zespół rockowy SamoHa. O 19 na scenie pojawi się Czeremszyna. Natomiast o 20:30 gwiazda Jarmarku – Chłopcy z Placu Broni.

Wahacie się czy przyjść? Nie zastanawiajcie się długo. Zapewnimy Wam rozrywkę, którą będziecie na pewno wspominać przez lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *